Trwa ładowanie strony

Prowadzone Postępowania

Małgorzata Jarosińska Portret

Małgorzata Jarosińska

Radca prawny, doradca restrukturyzacyjny

Uczestnictwo w charakterze tymczasowego nadzorcy sądowego (zarówno w postępowaniu restrukturyzacyjnym jak i upadłościowym), syndyka, kuratora:

Przedsiębiorcy
  1. ARS Solution Sp. z o.o.
  2. Relax Centrum Sp. z o.o.
  3. Relax Centrum Sp. k.
  4. Silver Resort Managment sp. z o.o.
  5. Camaieu Polska Sp. z o.o.
  6. Bookszpan Sp. z o.o.
  7. Bestsellers Sp. z o.o.
  8. ABD – BUD Sp. z o.o.
  9. Apartamenty Stary Młyn Sp. z o.o.
  10. PAP&TEK Sp. z o.o.
  11. Marcin Bęski prowadzący działalność gospodarczą wspólnik spółki cywilej„Roja” Mariusz Baraś, Marciń Bęski.
  12. Janusz Baraś prowadzący działalność gospodarczą wspólnik spółki cywilej„Roja” Mariusz Baraś, Marciń Bęski.
  13. MailAd Sp. z o. o.
  14. Ortodent Centrum Stomatologiczno – Ortodontyczne z o.o.
  15. House of Food Sp. z o.o.
  16. Fundusz Rezerw Inwestycyjnych Sp. Z o.o.
  17. Finip Group sp. z o.o.
  18. Tannav918 Sp. z o.o.
  19. APM Project sp. z o.o.
  20. Dariusz Sielski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Dariusz Sielski BERADEX
  21. IT. Expert sp.z o.o.
  22. ATW Securex
  23. Drew-Bud Sp. z o.o.
  24. FCC Construccion S.A.
  25. J.K. Inwest Sp. z o.o.
  26. Lindleya Park S.A.
  27. Rclinic sp.z o.o.
  28. Włoski Zakątek sp. z o.o.
  29. GB Managers S.A.
  30. Gemiprem Technologie S.A.
  31. Gemiprem Technologie Sp. z o.o.
Konsumenci
  1. Adaszewska Danuta
  2. Baryga Marek
  3. Białek Bartłomiej
  4. Bijata Wojciech
  5. Bogusz Magdalena
  6. Borak Jolanta
  7. Borkowski Jacek
  8. Bosacki Dariusz
  9. Bronarski Karol
  10. Brzeski Romuald
  11. Budziszewska-Calik Maja
  12. Budzyński Rafał
  13. Całczyńska Dorota
  14. Chojnacka Alicja
  15. Chomiński Władysław
  16. Cupryjak Adam
  17. Cyborski Paweł
  18. Czapska Eliza
  19. Dąbrowska-Wojda Krystyna
  20. Dmochowska Anna
  21. Dobosz Krystyna
  22. Domańska Małgorzata
  23. Domański Maciej
  24. Dotka Żaneta
  25. Drutkowska Dorata
  26. Dybowska Ewa
  27. Dzierżek Magdalena
  28. El Janany Barbara
  29. Fabiniak Monika
  30. Farfał Paweł
  31. Filipowicz Anna
  32. Frank Alicja
  33. Frelek Edyta
  34. Garula Artur
  35. Gembała Kacper
  36. Geryń Grażyna
  37. Głębocka-Kowalewska Bożena
  38. Głowacki Michał
  39. Godziejewska-Farfał Anna
  40. Gołębiewska Alina
  41. Gradowska Danuta
  42. Grosicka Agata
  43. Grotowski Jakub
  44. Grzeszek – Juszczak Urszula
  45. Jabłońska Hanna
  46. Jaworski Sebastian
  47. Kaca Marcin
  48. Kaczor Artur
  49. Kalisz Aldona
  50. Kamiński Grzegorz
  51. Kędzierski Piotr
  52. Kęsicki Janusz
  53. Klimczak Waldemar
  54. Kolańczyk Wojciech
  55. Kołodziejczyk Małgorzata
  56. Kołodziejski Krzysztof
  57. Komosa Karolina
  58. Kotulski Andrzej
  59. Kowalewski Jakub
  60. Kowalik Łukasz
  61. Kowalska Anna
  62. Krawczyk Radosław
  63. Kraszewska Małgorzata
  64. Kraszewska Zofia
  65. Kraszewski Marek
  66. Kubas Roman
  67. Kucharska Ewelina
  68. Kurek Beata
  69. Kurek Krzysztof
  70. Krajewski Piotr
  71. Kujawski Andrzej
  72. Kulak Zajęcka Magdalena
  73. Kwapińska Katarzyna
  74. Kwieciński Hubert
  75. Lachowska Ewa
  76. Lugowska Katarzyna
  77. Łaszczuk Katrzyna
  78. Łaszczuk Mikołaj
  79. Maciejewska Paulina
  80. Maciejewski Krzysztof
  81. Majtczak Katarzyna
  82. Maj Katarzyna
  83. Małolepszy Maciej
  84. Maliszewska Beata
  85. Marczewska Iwona
  86. Mazurkiewicz Areta
  87. Milewska Wanda
  88. Miłosz Stanisław
  89. Miniewska Ewa
  90. Morawski Maciej
  91. Nowakowska Ewa
  92. Ochal Anna
  93. Oreńczuk Wioletta
  94. Ogryzko Adam
  95. Opalińska Marzena
  96. Osiecka Elżbieta
  97. Osior Stanisław
  98. Ostrowska Katarzyna
  99. Ostrowska Katarzyna
  100. Ostrowski Piotr
  101. Otto Piotr
  102. Paweł Cejman
  103. Pawlak Marcin
  104. Pawłowski Paweł
  105. Pasich Danuta
  106. Pasich Maciej
  107. Penza Barbara
  108. Pietranik Robert
  109. Piórkowski Janusz
  110. Pogorzelec Justyna
  111. Ponichtera Barbara
  112. Purzyński Józef
  113. Rajczakowska Agnieszka
  114. Rek Maria
  115. Rek Mateusz
  116. Redelbach Anelia
  117. Rowińska – Dassier Marianna
  118. Rozbicka-Piekutowska Karolina
  119. Rupniewski Paweł
  120. Ryczałek Małgorzata
  121. Rząd Barbara
  122. Samerdak Bożena
  123. Słomińśki Przemysław
  124. Smolarz Irena
  125. Smus Danuta
  126. Sochacka Ewa
  127. Sojak Mariusz
  128. Stala Wojciech
  129. Stańczyk Dominik
  130. Stasiak Paweł
  131. Strzylak Joanna
  132. Sterliński Adam
  133. Sudyk Robert
  134. Szilder Hanna
  135. Szubiński Antonii
  136. Szraga Łukasz
  137. Sztompke Lilianna
  138. Szymborski Adrian
  139. Świątkowska Anna
  140. Świerczewska Barbara
  141. Świerczewski Krzysztof
  142. Tomczyk Mirela
  143. Tomaszewski Artur
  144. Topolowska Ewa
  145. Trochim Łukasz
  146. Tunia Klaudia
  147. Ulanowska Anna
  148. Ulanowski Grzegorz
  149. Walburg Alan
  150. Warczachowska Kinga
  151. Wawiernia Michał
  152. Wieczorkiewicz Sylwester
  153. Wierzbicki Waldemar
  154. Wilczyński Robert
  155. Winkowska Agnieszka
  156. Wiśniewska Monika
  157. Wiśniewsk Monika
  158. Włodkowska Katarzyna
  159. Wojdak Elżbieta
  160. Woźniak Agata
  161. Zajęcki Dariusz
  162. Zakrzewska Magdalena
  163. Załuska Sylwia
  164. Zaremba Bartłomiej
  165. Zarembska Bożena
  166. Zasada Katarzyna
  167. Zieleniewska Ewa
  168. Zygmuntowska Katarzyna
  169. Zakrzewski Jarosław
  170. Żakowiecka Jadwiga
  171. Majewski Norbert
  172. Borkowski Robert
  173. Chackiewicz Marek
  174. Arkadiusz Sochacki
  175. Piotr Łabęcki
  176. Monika Tabaka
  177. Kamil Kępka
Gaweł Jarosiński portret

Gaweł Jarosiński

Radca prawny, doradca restrukturyzacyjny

Uczestnictwo w charakterze tymczasowego nadzorcy sądowego (zarówno w postępowaniu restrukturyzacyjnym jak i upadłościowym), syndyka, zarządcy, zarządcy przymusowego, kuratora, likwidatora.

Przedsiębiorcy
  1. ACG Service Sp. z o.o.
  2. Apteka Oliwska Aronija Sp. z o.o.
  3. Bempex sp. z o.o.
  4. DIAMONDON SP. z o.o.
  5. MIFAM S.A. w likwidacji w Warszawie
  6. Polskie Konsorcjum Budowlane „INWEST” S.A. w Warszawie
  7. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Krauze Andrzej w Nowym Dworze Mazowieckim
  8. Dolnośląskie Surowce Skalne S.A. w Warszawie
  9. TRIADA S.A. w Warszawie
  10. ACTION S.A. w restrukturyzacji w Zamienie
  11. Leopard Automobile – Mielec sp. z o.o. w Mielcu
  12. Central Bridge sp. z o. o. w Warszawie
  13. HORT sp. z o.o. w Warszawie
  14. IK Housing sp. z o.o. w Michałowicach
  15. Karolina Wyczałkowska Stańczyk Karolina Wojdak w Konstancinie Jeziorna
  16. Pleneria sp. z o.o. w Warszawie
  17. Profit Group sp. z o.o. w Warszawie
  18. Terlogistic sp. z o.o. w Warszawie
  19. GINZA MEDIA GROUP sp. z o.o. w Warszawie
  20. ANIMAR Maria i Włodzimierz Kałka sp. j. w Skrzeszewie
  21. DYNAMIC sp. z o.o. w Warszawie
  22. Fashion Group Retail sp. z o.o. w Warszawie
  23. Global Business Center sp. z o.o. w Warszawie
  24. mPay International sp. z o.o. w Warszawie
  25. Mamrowicz PEK u Piotra w Łomiankach
  26. RABAT Biuro Handlu Zagranicznego sp. z o.o. w Warszawie
  27. RK Inżynieria Rafał Kuźma w Warszawie
  28. TREBOR sp. z o.o. w Warszawie
  29. WEBTEL sp. z o.o. w Warszawie
  30. WIDAL sp. z o.o. w Warszawie
  31. DGM Polska sp. z o.o. w Warszawie
  32. OMC Poland sp. z o.o. w Warszawie
  33. KJB sp. z o.o. w Warszawie
  34. AJM Electronics sp. z o.o. w Warszawie
  35. JAVART sp. z o.o. w Warszawie
  36. Marcin Grabowski Usługi Finansowe w Warszawie
  37. Green Operator sp. z o.o. w Warszawie
  38. Villa Hotels & Restaurant sp. z o.o. w Warszawie
  39. Agatis-Instalacje sp. z o.o. w Warszawie
  40. GSELL sp. z o.o. w Warszawie
  41. Premiumrent sp. z o.o. w Warszawie
  42. MSFarma sp. z o.o. w restrukturyzacji w Warszawie
  43. Nelro Data S.A. w restrukturyzacji
  44. Mabelle Investments sp. z o.o. w upadłości
  45. Lexine Investments sp. z o.o. w upadłości
  46. EUROLOT S.A.
  47. ELEKTRIM S.A.
  48. Haltia sp.z o.o.
  49. Kapropol sp. Z o.o.
  50. Savoy sp. z o.o.
  51. Lampol sp. Z o.o.
  52. Wealth Solutions sp. z o.o.
  53. Developer House sp. Z o.o.
  54. BFI Development sp. z o.o.
  55. LIG-BUD Sp. z o.o.
  56. P.H. MIGOMEX W.GOGOLA, A.MICHALEWICZ SPÓŁKA JAWNA
  57. MARKUS Sp. z o.o.
  58. POLSKA PLATFORMA TEKSTYLNA JOCHEMCZAK, ŚWIĄTELSKI SPÓŁKA JAWNA
  59. BFG KATOWICE Sp. z o.o.
  60. MARKUS Sp. z o.o.
  61. MARTOMTRANS Sp. z o.o.
  62. PRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO MIĘSPOL Sp. z o.o.
  63. APEA Andrzej Mikulski
  64. Bartosz Strutyński
  65. Botimex
  66. D.M. Dagmara Mościbrocka
  67. D2M K. Kuligowski
  68. DRIMEX – BUD
  69. Dworek Karol Szybowski spółka komandytowa
  70. Grażyna Sobierajska
  71. Krzysztof Karbowski Kapro
  72. KSP Polonia Warszawa Sportowa S.A.
  73. Lech Witman Bartek
  74. Lexine Investments Sp. z o.o.
  75. Mabelle Investments Sp. z o.o.
  76. Marvet Katarzyna Marciniak
  77. Pamar sp. z o.o.
  78. Parmi sp. z o.o.
  79. Polski Fundusz Inwestycyjny S.A.
  80. Presto S.A.
  81. STD Nasiłowski
  82. Wolska Apart Sp. z o.o.
  83. EURO – Ring Development Sp. z o.o.
  84. ITSS Europe Sp. z o.o.
  85. Jankowski Pulchny Inwestycje Sp. z o.o.
  86. Javert sp. z o.o.
  87. Kerdos Group S.A.
  88. Zakładu Produkcji Opakowań LUST-PACK Paszyna Lucjan, Szpek Stanisław spółka jawna
  89. Mariusza Szajdy prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą DENTAL-„S” Mariusz Szajda z siedzibą w Warszawie
  90. Michał Fraj Line Arts
  91. Vittoria Retail
  92. ASPA sp. z o.o.
  93. Hansland Insustries Sp. z o.o.
  94. Polfa S.A.
  95. INDATA S.A.
  96. Progres Investment S.A
  97. Compensus Hydraulika Krzysztof Gregorek Leszek Kocot sp. j.
  98. Mango Dystrybucja
  99. A. Blikle sp. z o.o.
  100. Auto – Hit S.A.
  101. Avalon Residence spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
  102. Cenospheres Trade & Engineering spółka akcyjna
  103. Ireneusz Janczarek prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „IREK” Usługi Transportowe z siedzibą w Jachrance
  104. KZA Zielonka Invest Sp. z o.o.
  105. Liberis Polska Sp. z o.o.
  106. Moduł Kontrakt sp. z o.o.
  107. Pałac Wierzbiczany – Inwestycje sp. z o.o.
  108. Olena Panchenko prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą „MINOLPLAST OLENA PANCHENKO”
  109. Projekt777 Sp. z o.o.
  110. RIVA sp. z o.o.
  111. Spółdzielnia Mieszkaniowa „KOŁO” z siedzibą w Warszawie
  112. 3SOCIETY sp. z o.o.
  113. UNIPARK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  114. Voxima Sp. z o.o.
  115. GOEE Energia sp. z o.o.
  116. Aquilla CE sp.z o.o. sp.k.
  117. ARIONN 3
  118. ARIONN 6
  119. ARIONN 7
  120. ARIONN 8
  121. Cyfrowe Sieci Multimedialne
  122. Dominik Gołos prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Dominik Gołos Ecu Performance
  123. „DOSA” Godlewska, Sobecki, Biuro Ochrony Osób i Mienia sp. j.
  124. Finance Brothers Sp. z o.o.
  125. HTE Projekt spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  126. Przedsiębiorstwo Handlowe „IMEX” Norko Tadeusz, Norko Barbara sp.j.
  127. Invest Dom sp. z o.o.
  128. JAN POL Bielińscy sp. z o.o.
  129. „Kinoteka Multiplex” sp. z o.o.
  130. MNI Centrum Usług S.A.
  131. New Era World Sp. z o.o.
  132. NFT Sp. z o.o.
  133. O&A sp. z o.o.
  134. Włodzimierz Bagiński prowadzący działalność gospodarczą pod firmą PROTON Włodzimierz Bagiński
  135. PRS SPORT sp. z o.o.
  136. Sat Guard Security spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  137. STAND4THEM PROMOTIONS sp. z o.o.
  138. STSG POLAND Sp. z o.o.
  139. Sybac Solar Polska sp. z o.o.
  140. PKB Inwest
Konsumenci
  1. Tomasz Berlak
  2. Oskar Makowski
  3. Katarzyna Krzyżek
  4. Grażyna Szczawińska
  5. Jacek Kudliński
  6. Wojciechowska d. Matyek Magda
  7. Robert Krzyżek
  8. Małgorzata Makowska
  9. Marta Szczudło
  10. Alicja Mazur
  11. Grzegorz Białowąs
  12. Irena Mikołajczyk
  13. Katarzyn Gralińska
  14. Bogusława Zbieć
  15. Mirosława Dądalska
  16. Tomasz Augustniak
  17. Janina Wrona
  18. Oktawian Wojnarowski
  19. Aleha Nalivaiko
  20. Irina Vakhterova
  21. Mariusz Jaworski
  22. Michał Dolistowski
  23. Nina Westergaard
  24. Adam Ostrowski
  25. Katarzyna Ostrowska
  26. Włodzimierz Masztalerczyk
  27. Paweł Koperski
  28. Rafał Kobza
  29. Jarosław Zgódka
  30. Wojciech Ziółkek
  31. Wiesław Radochoński
  32. Stanislaw Piątek
  33. Zbigniew Hałabiś
  34. Paweł Korolko
  35. Eliza Dziemba
  36. Andrzej Nalewajek
  37. Daniel Schubert
  38. Katarzyna Szymańska
  39. Robert Eychler
  40. Arkadiusz Oświt
  41. Barbara Malinowska
  42. Jolanta Palińska
  43. Małgorzata Tomaszewska
  44. Jerzy Andrzejewski
  45. Halina Smoczyńska
  46. Edyta Kowalska
  47. Jolanta Wicik
  48. Piotr Grabowski
  49. Agnieszka Drosio
  50. Andrzej WieczORKIEWICZ
  51. Agnieszka Kobosko
  52. Małgorzata Wyrwicz
  53. Ewa Musiał
  54. Paweł Popławski
  55. Agnieszka Długosz
  56. Janowska Jowita
  57. Klaudia Piasecka
  58. Patrycjja Starzyk
  59. Anastasija Piwowarowa
  60. Oskar Witkowski
  61. Justyna Tomańska
  62. Dariusz Szokało
  63. Ireneusz Kaniuk
  64. Monika Buczyńska
  65. Maciej Długosz
  66. Jarosław Targowski
  67. Izabella Łobodzińska
  68. Jerzy Boroch
  69. Agnieszka Skrędzielewska
  70. Giedymin Wróbelwski
  71. Arkadiusz Romaniuk
  72. Lech Kozikowski
  73. Piotr Rogoziński
  74. Marta Tomaszewska
  75. Danuta Gendek
  76. Piotr Piskorz
  77. Barbara Wójcik
  78. Ewa Niebyłowska
  79. Grzegorz Kalinowski
  80. Maciej Gwiazda
  81. Danuta Bocian
  82. Elżbieta Dłuska
  83. Andrzej Mikulski
  84. Dorota Kasperska
  85. Anna Kostrzewa
  86. Leszek Kostrzewa
  87. Hanna Ksycińska
  88. Krzysztof Wróbel
  89. Katarzyna Kryńska
  90. Monika Kurkowska
  91. Barbara Laudańska
  92. Urszula Giernatowska
  93. Joanna Szmigielska
  94. Monika Listwan
  95. Hanna Chmielewska
  96. Arkadiusz Dąbrowski
  97. Bożena Kalińska
  98. Dominika Gałecka
  99. Grzegorz Koczor
  100. Krzysztof Przybysz
  101. Adam Przybysz
  102. Patrycja Kozicka
  103. Magdalena Fijołek
  104. Anna Szymaniak
  105. Beata Obłuska
  106. Magdalena Skotnicka
  107. Maria Siebierska
  108. Tadeusz Ciesielski
  109. Adam Więch
  110. Andrzej Sadowski
  111. Katarzyna Mulawa
  112. Aneta Królak
  113. Katarzyna Domaszewska
  114. Adam Świdziński
  115. Wojciech Winkowski
  116. Aleksandra Dąbrowska
  117. Tomasz Olszewski
  118. Paweł. Skurczyński
  119. Andrzej Kijak
  120. Patryk Kurowski
  121. Adam Skibiński
  122. Wiesława Sukiennik
  123. Alicja Pokos
  124. Łukasz Łobodziński
  125. Artur Plinkiewicz
  126. Emilia Sobieściak -Adamiak
  127. Adam Błoński
  128. Dariusz Lubański
  129. Daniel Wawrzynowicz